Dr.Killdrum

Šta vežbate, na čemu hoćete da poradite, kako vam ide, sa čime ste zadovoljni, sa čime ne...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
Dr.Killdrum
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 334
Joined: September 3rd, 2009, 8:00 pm
Moj Bubanj: Mapex, Paiste, Roland, OnTrigger

Dr.Killdrum

Post by Dr.Killdrum » June 12th, 2010, 11:02 pm

E ovako...Danas nisam vezbao zbog modifikovanja pedale...:D

Ali inace sam poceo slabije da vezbam zbog sugavih Generals...:P
Moracu malo vise da se uhvatim vezbi...A ovako to sledi...

Sednem za padove...Odradim Roddy-eve vezbe da se zagrejem ruke i noge zajedno i onda svaka ruka svaka noga naizmenicno...Vezbam prelaze i problematicne delove u pesmama gde sam primetio da pravim greske...Dublove nogama,rukama i zajedno,paradidlove isto...

Primetio sam da malo brljavim levom nogom kad radim double bass na prekide...Posto nekako mi se leva noga podigne mnogo vise od desne pa mi to pravi problem,dok kad radim cist double bass na duze staze nemam problema...Moracu da pocnem da sviram obicne ritmove levom nogom da je malo uvezbam...

Onda sednem za bubnjeve i isto vezbam pesme od benda...Blastove(pogotovo one foot),double bass,triplete,break beat i neke ritmove koje sam negde cuo i neke iz glave...:D Sve to naguram u pola sata...I to je to...

I poceo sam da smisljam sebi neke vezbe da se za sto krace vreme zagrejem...:) Zasad pre nego sto sednem za bubnjeve odradim razgibavanje i istezanje i par cucnjeva i to...:)
The greatest battles are won not by the strength of arm,but the strength of will.
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: Dr.Killdrum

Post by lolekovin1991 » June 13th, 2010, 1:10 pm

Kako izlaze dablovi nogama? :)
User avatar
Dr.Killdrum
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 334
Joined: September 3rd, 2009, 8:00 pm
Moj Bubanj: Mapex, Paiste, Roland, OnTrigger

Re: Dr.Killdrum

Post by Dr.Killdrum » June 13th, 2010, 3:32 pm

lolekovin1991 wrote:Kako izlaze dablovi nogama? :)

Pa ok...S obzirom da vezbam dablove kao Roddy sto pokazuje...:)
The greatest battles are won not by the strength of arm,but the strength of will.
Post Reply