Obaveštenje za ovaj podforum

Šta vežbate, na čemu hoćete da poradite, kako vam ide, sa čime ste zadovoljni, sa čime ne...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
Drobac
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 3950
Joined: October 16th, 2007, 3:25 pm
Moj Bubanj: Sonor drums, Demon Drive pedals
Moji bendovi: Avet
Inspiracija: George Kollias
Location: Ruma

Obaveštenje za ovaj podforum

Post by Drobac » June 12th, 2010, 8:03 pm

Evo, konačno otvorismo i ovaj podforum. Zamišljen je tako da članovi vode jednu vrstu virtuelnog dnevnika svojih vežbi, probi, svirki i sl. Dakle, svaki član otvori jednu temu i tu pise šta je vežbao danas, šta mu nije išlo, šta mu je išlo, šta je primeto na probi svog benda (a da je vezano za vašu svirku), uživo i sl. Znači, jedan član - jedna tema i tu pišete sve zevano za vaše sviranje.

Na ovaj način malo se više upoznajemo kao bubnjari, a samim tim i razmenjujemo savete. Ako nekom nesto ne ide, može dobiti i koji koristan savet u vezi toga, pa da to ispravi ili da ne pravi istu grešku koju je već neko napravio.

E sad, živost ovog foruma zavisi od vas samih. Koliko ste spremni da napišete nešto, a ja apelujem da napišete sve, jer nije sramota napisati ako nešto ne ide, tu smo da se ispomažemo. I ne samo to, već ćete sami moći da pratite svoj napredak kroz ovo.

Mislim da nije potrebno napomenuti da će na ovom delu foruma "pljuvački" postovi biti brisani i samo moderisanje foruma biti rigoroznije, jer nam nije cilj ismevanje drugih, već međusobno pomaganje.
Mi smo stari spid metalci, do kraja ostajemo dosledni svome stilu, nemojte da nam puštate ništa, ako nije tandara, tandara, tupa, tupa, seremo vam se u muziku.
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: Obaveštenje za ovaj podforum

Post by lolekovin1991 » August 4th, 2010, 10:53 pm

Drobac wrote: Na ovaj način malo se više upoznajemo kao bubnjari, a samim tim i razmenjujemo savete. Ako nekom nesto ne ide, može dobiti i koji koristan savet u vezi toga, pa da to ispravi ili da ne pravi istu grešku koju je već neko napravio.

E sad, živost ovog foruma zavisi od vas samih. Koliko ste spremni da napišete nešto, a ja apelujem da napišete sve, jer nije sramota napisati ako nešto ne ide, tu smo da se ispomažemo. I ne samo to, već ćete sami moći da pratite svoj napredak kroz ovo.
Ljudi, bilo bi lepo da se sto vise nas aktivira ovde, da svako napravi temu za sebe i da saradjujemo sto vise, da se pomazemo...

Ne znam zasto niko ne pravi temu za sebe, sta, niko ne vezba nista!?

Bilo bi lepo kada bismo se svi malo vise aktivirali, i na ovom podforumu i na delu za vezbe i tehniku...

:chears:
Post Reply