Da li vežbate?

Anegdote i doživljaji sa svirki, priče o bendovima, sadašnjim, budućim projektima kao i sve ostale drums/drummers related teme

Moderator: Supermoderatori

User avatar
Woody
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1412
Joined: October 14th, 2010, 1:07 pm
Moj Bubanj: Mapex, Pearl, Ludwig, Paiste, Anatolian, Roland
Moji bendovi: Dancing Waves, freelance
Inspiracija: Bonham, McBrain, Kache, Bordin, Collins, Copeland, Garo...
Location: Beograd, highseas

Re: Da li vežbate?

Post by Woody » January 15th, 2021, 5:21 pm

Oj imenjače! Drago mi je da vežbaš ikako, nadam se da si sredio kičmu i da ćemo se uskoro videti kod Joce ili kojekude :p

Što se brodskih iskustava tiče, nisam pisao mnogo o tome, osim nekih utisaka vezano za razne elektronce. Generalno je to mnogo lepa priča za ljude koji nemaju predrasude ili navike koje su kruto vezane za kopneni život. Ja sam imao sreće da sam tamo sa odličnom ekipom muzičara, kapiramo se, svi smo ozbiljni i profesionalni, a umemo i da se šegačimo i da uživamo u svom poslu i u prelepim mestima koje smo posećivali. Nažalost, trenutno je sve to u stanju neizvesnosti, brodovi su u pripravnosti i čeka se momenat da išta počne da se dešava jer virus ne dozvoljava. Dokle će se čekati, da li će kompanije opstati, kako će sve to izgledati u budućnosti, niko još ne zna. Nadamo se najboljem, ali za sad ne verujem da će posao moći da se vrati u normalu u skorije vreme.
The Sea, The Sea
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Da li vežbate?

Post by MarcusS » January 16th, 2021, 10:20 pm

Pozdrav ljudi!

Da napišem i ovde, nisam takao bubanj od kada sam napustio bend. :) Doduše i kada sam bio u njemu, nisam nešto preterano vežbao van proba, ali post je baš potrajao. Padalo mi je na pamet da uzmem elektronca za stan pa da malo čukam, ali ne znam koliko je to za moj sirovi stil. :D
Spread the word! :)
User avatar
DjoleObr
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 382
Joined: August 23rd, 2010, 11:54 pm
Moj Bubanj: Premier APK, Paiste, Anatolian, Symrna, Stagg
Moji bendovi: Citizen X
Inspiracija: Kerim,Lopez,Harrison
Location: Obrenovac

Re: Da li vežbate?

Post by DjoleObr » March 31st, 2021, 3:53 pm

Woody wrote:
December 20th, 2020, 10:25 pm
Samo jako! Koji bend, šta se svira?
Izvinjavam se na zakasnelom odgovoru, nisam navracao od kad napisah ovaj post.

Citizen X je bend ekipa koja je svirala ranije dosta, medjutim sad od cele te stare ekipe ostao samo pevac pa se neka ekipa skupila pre otprilike 2 godine da nastavi legacy. Naravno zvuk je drugaciji ali sviramo i stare pesme. Sto se tice zanra, 'bem li ga, malo hc malo melo, svede se na pankeraj na kraju. :gitarista:

Evo neka obrada sto smo svirali na poslednjoj svirci, snimio jedan dobar covek pa okacio na YT. :drummer:
https://www.youtube.com/watch?v=tJx8-6xwxkM

Code: Select all

https://www.youtube.com/user/DjoleObr/videos
Post Reply