Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Ostale umetnosti, interesovanja, neobavezno ćaskanje...

Moderator: Supermoderatori

User avatar
downbeat
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2181
Joined: March 1st, 2008, 1:26 pm
Moj Bubanj: Manic Drum, Istanbul Cymbals
Location: Banja Luka

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by downbeat » May 6th, 2013, 10:23 am

gajagus wrote:americka moc se polako gusi u samoj sebi implodira i ubija postojanje naroda (vazi i za ostale zemlje vlasti i manipulatorskog sistema moci nad narodom)....grebuci po strance trazeci izgovore za svoje nametljive unutarnje napade kao izgovor za okrivljenje ekstremista i napade drugih drzava radi interesa bez obzira na zrtve jer gledaju na ljude kao brojke nebitne za ostvarenje cilja ....istina uvek izdadje na gotovs a pohlepa gnev bes i krivci isplivaju hteli oni to ili ne ,bitka pravde polako dobija svoju draz i svoju svetlost ..
Iskreno da ti kazem, za ovih svojih 30 godina zivota, jos nisam vidio i cuo da je istina izasla na vidjelo i pravdu-prava istina. Pogotovo sto se njih tice. Tako da, svakog dana sam sve veceg ubjedjenja da je to obicna recenica utjehe nas "obicnih smrtnika". Jos dugo oni nece pasti.
Dok je god volova, oni ce uspijeti da nadju kako i na koji nacin njivu da oru.
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by Goatbeard » May 6th, 2013, 8:29 pm

Ohohoo,nisam znao da postoji ova vrela tema! :wicked:
Po meni skoro sve se svodi na ljudsku glupost (sujeta,pohlepa,ljubomora...) + lova kao sredstvo kupovanja 'svega'= svet kakav je danas.
Da,i nakaradno tumacenje religija. Nisam bas siguran da bi njihovo nepostojanje imalo pozitivnih efekata po ljudski rod. Mislim da odgovora nema i svaka teorija se kod ove teme klima na staklenim nogama.

Jedino oko cega se povremeno iscimam su UFOs - sta god da su i ko god njima upravlja.Kapiram da tu ima puno ovozemaljskih letelica ali verovatno i poneki posetilac iz komsiluka. Steta je sto jos dugo necemo saznati kako stoje stvari i iskreno ne znam zasto se to toliko prikriva. Interesi,nadmoc,strah,nemoc,sve zajedno? U sustini ne mogu da zamislim Univerzum bez jos nekog inteligentnog oblika zivota, na stranu oblici tipa virusi,amebe i politicari.
A sada, moje iskustvo sa NLO-ma (ako se tako moze nazvati). Prvo,vazne cinjenice!
Iznad svega,nemam nikakvog razloga da lazem ili preuvelicavam stvari,jos manje da nekoga plasim ili omalovazavam necije misljenje.
Ovo o cemu cu pisati sam gledao najmanje 30-ak puta,prvi put krajem '80-ih godina. Mozda sam bio sam svega 4-5 puta, uvek bistre glave ili sa istim takvim kompanjonima,nikad sa predumisljajem da nesto ugledam. Prosto,nagonski podignem/o pogled ka beskraju i stize iznenadjenje.

Nazvacu tu pojavu 'nestasna tackica'.
:)
Po velicini izgleda kao prosecna zvezda na nebu i najcesce se pojavi u istoj boji kao tela oko nje,mada ume da 'glumi semafor' - narandzasta,crvena,i ljubicasta (u nijansama) zelenkasto-siva,plavo-siva.Sve obicno traje od 3-5 minuta,ponekad se desi i 2 puta za vece (ako pogledam/o posle sat-dva) a najcesce na istom 'komadu neba' u odnosu na tacku sa koje posmatram/o. Skoro nista ne znam o rasporedu zvezda pa tu ne mogu biti precizniji.

Dakle,u pocetku se krece pravolinijski,ponekad vrlo brzo predje u polukruzno i recimo da nasa 'tackica' tada nije previse brza.30-ak sekundi u proseku traje takvo kretanje,zatim postepeno usporava i stane. To zaustavljanje ponekad izgleda kao da pokusava lepo da se 'uparkira' u okruzenje - lagane,male korekcije tamo-ovamo. Zatim mozda promeni boju (nije pravilo) i nastavi kretanje u '16-tu stranu' koja se nikako ne uklapa sa prethodnom putanjom. Brze,sporije,sa ubrzavanjem/usporavanjem,promenom boje svetlucanja - uvek drugacije. Pomenucu i da ta svetlost ponekad izgleda treperece,kao zvezde okolo,a ponekad izgleda kao da je potpuno ujednacena. Ova druga varijanta je cesca prilikom kretanja (???) i kada je neka od pomenutih boja u pitanju. Promene pravca kretanja su fascinantne,nisu bas ceste,ali su stvarno neverovatne! Npr.,pod pravim uglom,naglo unazad istom putanjom,polukruzno pa odatle u trenu levo-desno ili gore-dole itd. Nestajanje iz vidnog polja je najcesce postepeno (fade-out) uz kratkotrajnu promenu boje pre nestanka. Desavali su se i 'Star Trek WARP 10' fazoni nestanka ali svega 3-4 puta do sada.Najmanje 4-5 godina godina nisam video takav odlazak. Poslednji put sam sedeo na terasi sa komsijama i suprugom,prosle srede oko 22:30, i kada je 'kone' primetio vec je ludovala po nebu! :D
Tu saznam da su i oni to isto videli najmanje 20 puta proteklih 10-ak godina. Opis skoro identican,jedan WARP nestanak i ostali kao sto sam opisao. Znajuci jos neke ljude sa 10+ vidjenja (slucajan pogled,bez priprema i dugotrajnog zurenja u nebo) smeo bih da se opkladim da se to desava svake veceri i noci ali su ljudi valjda naviknuti na vece gluposti pa im to dodje kao neocekivana razonoda! :/
Da zavrsim sa podatkom da ni ljudi koji imaju ista iskustva ni ja NEMAMO NIJEDAN kvalitetan video/foto snimak koji bi mogao da potvrdi dogadjaje. Svako vidjenje je golim okom i niko nije koristio bilo kakvu opremu za osmatranje. Jednostavno ne razmisljamo o prethodnim pojavama,desava se spontano i uzitak nas obuzme do te mere da nam i ne padne na pamet snimanje! :)
To je to,probajte jednom,vredi svaki sekund! A snimak... Ionako ce neki 'dezurni expert' da ga proglasi za meteoroloski balon a vas za budalu.
Ja srecom nemam nijedan osim ovih u glavi! ;)
Zivi bili!
.--. --- - .--. .. ...
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by gajagus » May 6th, 2013, 9:50 pm

postoje ljudi koji rezonuju svoju unutrasnju frekvenciju kao sto recimo ti to mozes....tojest ljudi po zasluzi ,ne moze to svako da vidi jer kad bi svi isto videli to bi se pretvorilo u ceremoniju ludila adrenalina a ujedno i u kult verovanja istine postojanja vansila mediji i sve sto prati danasnja saznanja skrivaju u sto vecem luku ,eto od skora je krenula serija posetioci na ne znam kojem kanalu ..i kad se uvidela sustina serije posto ni oni sami nisu znali sta pustaju kao temu spekulacije odmah su je sklonili s tevea ..javnost je upozorena na to kao konflikt drustva i sto vise se cuti o tome krenula je lava istine i neobuzdanog zivlja planete k pravdi obmanjivanja naroda ...a posto stize kolaps piramide materijalizma vrlo brzo ce se obelodaniti istina jer ce nam ostati jedino da se vezemo za silu koja je srcem dodirljiva ..a ne papirom ;) :chears:
u prevodu gledacemo na zivot malo budnijim ocima nego sto smo navikli ziveti u zivotu sanjive pohlepe ka cilju i uspehu ..
https://t.me/pump_upp
User avatar
downbeat
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2181
Joined: March 1st, 2008, 1:26 pm
Moj Bubanj: Manic Drum, Istanbul Cymbals
Location: Banja Luka

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by downbeat » May 16th, 2013, 2:53 pm

@ Goatbeard
Sta koristite vi, dajete i meni/nama malo toga. :D :D
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by Goatbeard » May 16th, 2013, 4:02 pm

"Ti-Dam,Ti-Dam,Ti-Daaam!" :whistle:

Voleo bih da imam recept za 'to' a jos vise da znam sta je u pitanju i ko je sofer,ako ga ima!?
Mozda sam neskroman? :smor:
.--. --- - .--. .. ...
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by Goatbeard » August 5th, 2013, 10:32 am

Mislim da sledeca prica seta po marginama nase teme?! :D

How Hollywood Helped Hitler (Exclusive) http://www.hollywoodreporter.com/news/h ... ler-595684
.--. --- - .--. .. ...
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by gajagus » August 5th, 2013, 1:18 pm

onome kome se cini ovo novo ili sta ja znam su zadovoljni svojim zivotima dok se okolo desava svasta nesto ....ono sto cu napisati je relativno sagledavanje stvari .....gasi se stari sistem vrednosti to nas je postavljalo u situaciju da moramo prihvatiti ...sta ...od proslosti muzike hipnotized 50 s 60 s 70 s ... muzika 80 tih pa muzika 90 tih i muzika GNEVA besa i rastrojstva ....zbog znam mogu a sistem ne da ...taj sistem se NOVOM SISTEMATIKOM gasi ..a vezano je za univerzumsko shvatanje da bi se razumelo koliko je pojedinac ne neko ko je mali u sistemu nego da je pojedinac VELIKI a sistem mali i to ce se promeniti i novi svetski poredak radi na necemu sto se zove ...ujedinimo snage MI MALI ....unistimo sistem koji je odavno propao samo se drzi na iglama .... MISLITE O OVOME ..TO JE REALNOST ...
https://t.me/pump_upp
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by MarcusS » August 6th, 2013, 3:30 pm

Ne razumem - kako misliš da novi svetski poredak? Msm, koji novi svetski poredak? Postoji već jedan novi svetski poredak davno pokrenut ali njemu su ideje totalno drugačije...
Spread the word! :)
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by gajagus » August 6th, 2013, 4:08 pm

voleo bi da objasnis tvoje vidjenje novog poredka ...
ova moja je drugacija jer se otome odavno prica ...nema nikakvog smaka sveta vec smaka starog sistema ....
sve sto je dosad imalo car je izgubilo svoju vrednost ....sve je nekako istroseno sve se vrti u krug ...kao sto znate para nigde sistema nema ..posla nema ...a da se rodi sistem malo teze jer je sistem zivo nistavilo, odavna propast samo se javnost o tome ne obavestava , nije samo ovo problem kod nas ,nama deluje jedinstveno jer nas je izolacija pojela ...svugde je tako a mediji lazu maskiraju nase mozgove ..ameri zaprasuju s otrovima iz mlaznjaka pretvaraju nas u biljku ,haarpom kontrolisu frekvencije mozga kao izgovor da se sluzi radi menjanja klime itd ...velika zavera je okrenuta protiv covecanstva ne bi li se stari sistem odrzao na klimavim nogama minipulacije ,,,
https://t.me/pump_upp
User avatar
corrzika
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1122
Joined: February 3rd, 2008, 11:16 am
Moj Bubanj: Mapex Saturn
Moji bendovi: Plavo
Location: Kruševac

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by corrzika » August 6th, 2013, 4:44 pm

Svi cemo pomreti ! :heavy:
User avatar
makena
Dobošar
Dobošar
Posts: 133
Joined: June 13th, 2013, 9:22 pm
Moj Bubanj: stave shell od brazilske kamanunge, Hodža činele
Inspiracija: Sveti Bubnjarije Činelomučenik

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by makena » August 6th, 2013, 5:41 pm

Svi ce izginemo od taj karp!
A ponajvise Srbi.
Kad smo im trn u oko.
Pitate se kome? Amerima. I vanzemljacima!
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by gajagus » August 6th, 2013, 9:25 pm

e a znas sta je najveca izgoretina od svega u ovom ludilu ....sto sam od malena zeleo da budem velika bubnjarska zvezda tako da mi je svejedno bolje da skapnem nego da se patim u zelji mogu a KJURAC od mogucnosti za rok metal itd da se moze ziveti od onoga sto volis , nek izgorim ko buktinja nitro razredjivaca :D mozda budne bidne bolye tamo negdi preko s onije strane vasyone i jovo nanovo ufatiti se ritma ...mozda nas neke vanzemaljke tamo bolje sagledy :D i famuju :D
:shawn: :shawn: :shawn:
https://t.me/pump_upp
User avatar
gajagus
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 527
Joined: April 3rd, 2010, 1:07 am

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by gajagus » August 6th, 2013, 9:27 pm

nisam fanatik nego sam malo vise informisan s desavanjima oko duhovne hijerarhije sadasnjice tako da ne pomislite da sam neki freak sektas ili ko zna koji iluminat nekog duhovnog ludila ili slicno :thumbsup: meni je sekta ritam :D
https://t.me/pump_upp
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by MarcusS » August 7th, 2013, 3:18 pm

gajagus wrote:voleo bi da objasnis tvoje vidjenje novog poredka ...
ova moja je drugacija jer se otome odavno prica ...nema nikakvog smaka sveta vec smaka starog sistema ....
sve sto je dosad imalo car je izgubilo svoju vrednost ....sve je nekako istroseno sve se vrti u krug ...kao sto znate para nigde sistema nema ..posla nema ...a da se rodi sistem malo teze jer je sistem zivo nistavilo, odavna propast samo se javnost o tome ne obavestava , nije samo ovo problem kod nas ,nama deluje jedinstveno jer nas je izolacija pojela ...svugde je tako a mediji lazu maskiraju nase mozgove ..ameri zaprasuju s otrovima iz mlaznjaka pretvaraju nas u biljku ,haarpom kontrolisu frekvencije mozga kao izgovor da se sluzi radi menjanja klime itd ...velika zavera je okrenuta protiv covecanstva ne bi li se stari sistem odrzao na klimavim nogama minipulacije ,,,


Znaš već, maksimalna globalizacija, prvo EU, unija Južne i Severne Amerije, unija Azijskih zemalja, pa i NATO, ukrupnjavanje svega zarad lakše kontrole svega. Smanjenje populacije i tome slične tričarije.

Moram da priznam da me jako nervira kada se ljudi sprdaju sa haarpom koji zvanično ima postojenja po celom svetu. Postoje dokumentarci koji se njime bave u kome govore ljudi koji tamo rade i njima slični, dok se kod nas klasika valja sprdati sa svim i svačim, pa sada kada nešto škripi - mora da je harp, HAHAHA. Pristup koji direktno doprinosi da NWO lakše prođe.
Spread the word! :)
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Teorije zavere, UFO's & Paranormalno

Post by Goatbeard » November 12th, 2013, 10:44 pm

Evo malo razonode za sve prisutne CT-iste. :D

15 Signs That Alien Life Actually Exists
http://www.gizmopod.com/gallery/6235/15 ... lly-exists

What Are Some Creepy Conspiracy Theories?
http://www.plusbrainpower.com/gallery/4 ... y-theories

Secret Societies We Probably Shouldn't Tell You
About

http://www.plusbrainpower.com/gallery/6 ... -you-about
.--. --- - .--. .. ...
Post Reply