Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed Back

Ovaj forum postoji zbog Vas, doprinesite njegovom razvoju Vašim mišljenjem

Moderator: Supermoderatori

User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by MarcusS » February 24th, 2016, 3:11 pm

Vidi, nisam ja toliki baš duduk, znam u suštini (gledajući uputstva) kako se to radi, ali pipavo je, ne razumem se "suštinski" u materiju i stalno se pitam da li sam nešto dobro uradio i sl. :) Jbg, mehanički pristup.

Kao što rekoh, svako ko može da pomogne po pitanju instalacije tapatalka, pm.
Spread the word! :)
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by Goatbeard » February 24th, 2016, 4:19 pm

:D Jasno je da nisi, ali njihov plugin je zadavao glavobolju mnogima. :zid:
Očekuj kontakt večeras, kolega je odgovorio na PM. ;)
.--. --- - .--. .. ...
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by MarcusS » February 24th, 2016, 4:50 pm

:thumbsup:
Spread the word! :)
User avatar
drummerche
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 2
Joined: October 30th, 2009, 10:31 pm
Moj Bubanj: Yamaha Power V, Pearl Export Series

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by drummerche » February 27th, 2016, 12:31 am

Sada je Tapatalk podrška sređena. Prilikom posete forumu dovoljno je samo da preuzmete Tapatalk aplikaciju i nakon njene instalacije dodate forum (koji se na Tapatalk listi foruma zove "Bubnjari", bez navodnika) i pretplatite se na njega :).

Javite se samo ovde u temi ako budete imali problema oko prikazivanja novih poruka na forumu (push notifikacije).

Uživajte :shawn:
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by MarcusS » February 27th, 2016, 1:16 am

Pišem sa tapatalka. Prava prilika da se zahvalim Drummerche-tu na pomoći ;) :wub:

Izgleda da sam ja uradio sve dobro samo što nisam aktivirao neki tapatalk code, šta li :)
Spread the word! :)
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by Goatbeard » February 27th, 2016, 12:58 pm

+1 sa Tapatalk-a. [emoji13] Sad celu prepisku dostaviti državnom vrhu i opoziciji, da vide kako se nesebičnom saradnjom lako rešavaju problemi. [emoji1] Bojim se da oni to ne bi shvatili.

Sent from my Blade III using Tapatalk
.--. --- - .--. .. ...
User avatar
Woody
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1412
Joined: October 14th, 2010, 1:07 pm
Moj Bubanj: Mapex, Pearl, Ludwig, Paiste, Anatolian, Roland
Moji bendovi: Dancing Waves, freelance
Inspiracija: Bonham, McBrain, Kache, Bordin, Collins, Copeland, Garo...
Location: Beograd, highseas

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by Woody » February 27th, 2016, 1:11 pm

Nemam potrebu za još jednom aplikacijom, ali sve pohvale za trud drugari! Rock on! :chiroki.:
The Sea, The Sea
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by MarcusS » February 27th, 2016, 1:12 pm

Woody wrote:Nemam potrebu za još jednom aplikacijom, ali sve pohvale za trud drugari! Rock on! :chiroki.:
Trebao bi da probaš, aplikacija je stvarno sjajna, preko nje možeš da pristupaš svakom forumu na kome si registrovan, a da naravno, podržava tapatalk. :) Jako je praktična.
Spread the word! :)
JAZZTAVO
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 14
Joined: January 19th, 2008, 3:54 am

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by JAZZTAVO » May 8th, 2016, 1:48 am

Поздрав свима , а не као ја да на форуму , само да стигне и нашли многе корисне ствари за мој тренинг или обуку своје студенте . Захваљујући Марцусс и посвећености Никки67 од стране форума . Волео бих да је Форум имао могућност да промене језик за Зеленашки складу са својим жељама српског на енглески или шпански , као они који у великој мери ће помоћи сајта добит више са њима као члан и више доприноса . У мојој земљи ја причам много о вама ( Бубњари ) и колико сам био од помоћи , али језичке баријере су веома велики .

Ако је могуће или не није битно , молимо вас да свако добија из Колумбије велика хвала.
Pozdrav svima , a ne kao ja da na forumu , samo da stigne i našli mnoge korisne stvari za moj trening ili obuku svoje studente . Zahvaljujući Marcuss i posvećenosti Nikki67 od strane foruma . Voleo bih da je Forum imao mogućnost da promene jezik za Zelenaški skladu sa svojim željama srpskog na engleski ili španski , kao oni koji u velikoj meri će pomoći sajta dobit više sa njima kao član i više doprinosa . U mojoj zemlji ja pričam mnogo o vama ( Bubnjari ) i koliko sam bio od pomoći , ali jezičke barijere su veoma veliki .

Ako je moguće ili ne nije bitno , molimo vas da svako dobija iz Kolumbije velika hvala.
User avatar
Niki67
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 2910
Joined: September 15th, 2008, 10:51 pm
Moj Bubanj: Yamaha Recording Custom

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by Niki67 » May 8th, 2016, 10:44 pm

@ JAZZTAVO ovo je pitanje za admina...cekamo njegov odgovor i hvala sto ste na forumu :thumbup:
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by MarcusS » May 11th, 2016, 1:32 am

JAZZTAVO wrote:Поздрав свима , а не као ја да на форуму , само да стигне и нашли многе корисне ствари за мој тренинг или обуку своје студенте . Захваљујући Марцусс и посвећености Никки67 од стране форума . Волео бих да је Форум имао могућност да промене језик за Зеленашки складу са својим жељама српског на енглески или шпански , као они који у великој мери ће помоћи сајта добит више са њима као члан и више доприноса . У мојој земљи ја причам много о вама ( Бубњари ) и колико сам био од помоћи , али језичке баријере су веома велики .

Ако је могуће или не није битно , молимо вас да свако добија из Колумбије велика хвала.
Pozdrav svima , a ne kao ja da na forumu , samo da stigne i našli mnoge korisne stvari za moj trening ili obuku svoje studente . Zahvaljujući Marcuss i posvećenosti Nikki67 od strane foruma . Voleo bih da je Forum imao mogućnost da promene jezik za Zelenaški skladu sa svojim željama srpskog na engleski ili španski , kao oni koji u velikoj meri će pomoći sajta dobit više sa njima kao član i više doprinosa . U mojoj zemlji ja pričam mnogo o vama ( Bubnjari ) i koliko sam bio od pomoći , ali jezičke barijere su veoma veliki .

Ako je moguće ili ne nije bitno , molimo vas da svako dobija iz Kolumbije velika hvala.
Hello my friend.

I was busy whole day, my close friends father died and i saw this message just now, its 1 A.M.

I will see what can be done today (wednesday) and will get back here to you.
Spread the word! :)
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Vreme je za mali presek stanja... Poželjan masivan Feed

Post by MarcusS » May 17th, 2016, 1:44 am

i am reading ur question again and i am not sure i understand it :)

Lets say for start: you have in youre user control panel an option to change lanugage of the forum on English. So, in the top right corner of the forum you will find option "korisnički kontrolni panel" - click on it. Then go on third option from the left "podešavanja foruma". Click on it, and find "moj jezik" option, then pick English and click "pošalji" on the bottom.

After you do that, whenever you come to the forum, site will be on English.

Of course, if this is not what u asked, you can say what exactly you want me to do.

Greetings :)
Spread the word! :)
Post Reply