Forumaši bivši, sadašnji i budući

Ovaj forum postoji zbog Vas, doprinesite njegovom razvoju Vašim mišljenjem

Moderator: Supermoderatori

User avatar
cherny013
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 361
Joined: August 11th, 2008, 8:44 pm
Moj Bubanj: Sonor, Zildjian, Paiste, Evans
Moji bendovi: Magacin, Hellior
Inspiracija: Gavin, Portnoy, Rockenfield, Phillips...
Location: Pancevo
Contact:

Re: Forumaši bivši, sadašnji i budući

Post by cherny013 » October 20th, 2011, 3:48 pm

Ma naravno! I pod hitno neko okupljanje da organizujemo!
He has the wisdom of youth and the energy of old age...
lolekovin1991
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2884
Joined: May 14th, 2009, 1:28 am
Inspiracija: ...

Re: Forumaši bivši, sadašnji i budući

Post by lolekovin1991 » October 20th, 2011, 3:50 pm

viewtopic.php?f=19&t=5934

Dajte predloge gde. :chears:
User avatar
Matija
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 2292
Joined: February 27th, 2008, 5:06 pm
Moj Bubanj: Mapex Drums, Anatolian Cymbals
Moji bendovi: Consecration, Feud
Inspiracija: Vinnie Colaiuta, Terry Bozzio
Location: Beograd, Vračar
Contact:

Re: Forumaši bivši, sadašnji i budući

Post by Matija » October 20th, 2011, 4:20 pm

Mora neka kafana, ide ruzno vreme jbg. Ne moramo svi da locemo. A mozemo i kod mene u prostoriji pa da riljamo opet, mada vise nemam dva bubnja jbg, ddrum je otisao... :P

Code: Select all

http://matijaconnoisseur.blogspot.com/
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Forumaši bivši, sadašnji i budući

Post by MarcusS » October 20th, 2011, 4:24 pm

Aj spiku oko okupljanja da prebacimo na topik koji je Lole postovao, da se ne bi dogovarali na dva mesta.
Spread the word! :)
User avatar
Maleni10
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 499
Joined: September 25th, 2008, 10:53 am
Moj Bubanj: Premier Artist Maple
Moji bendovi: Bajka bend
Inspiracija: Vinie Colaiuta
Location: Belgrade
Contact:

Re: Forumaši bivši, sadašnji i budući

Post by Maleni10 » October 21st, 2011, 1:05 am

U sustini se slazem 100% sa Mironovim postom. Kao "stariji" forumas, sto se staza na forumu tice ne toliko godina :) , sam kol'ko tol'ko ucestvovao u raznoraznim temama (a i lepo pise da redovno vezbam :) ) i bilo je sve to do sad ok! Zalomi se i koja "teska" rec, prepirka, slaganje sa vec napisanim, svasta nesto. E sad, dolaze novi, uglavom mladji, a forum kao forum funkcionise tako da se tu nesto pise, a njima se upravo to radi. Kad si negde nov onda ti sve zanimljivo. A problem sa starim forumasima je mozda taj sto su se sve te price vec nekako ispricale pa te nove forumase ceka vec sve servirano, ispricano, zakljuceno a to je dosadno, tj. to vise nije ono sto je forum ustvari. Jbm li ga, ja nisam stvarno aktivan u poslednje vreme al' bacim neki post s' vremena na vreme. Inace posecujem forum veoma cesto i mogu samo da ga pohvalim jer je prepun jako korisnih informacija za svakoga :chears:
Last edited by Maleni10 on October 21st, 2011, 2:49 pm, edited 1 time in total.
User avatar
RLRRLRLL
Bubnjar!
Bubnjar!
Posts: 693
Joined: July 24th, 2010, 5:21 pm
Inspiracija: muzika...
Location: Vrsac/Zemun

Re: Forumaši bivši, sadašnji i budući

Post by RLRRLRLL » October 21st, 2011, 1:59 pm

Oko 10 minuta izgubih na citanje ovog posta i ne saznas nista korisno (sem da gumeni radi tezge... :cvike:), a poslednjih dva dana je najaktivniji na forumu... :smor:
Art, action, reincarnation...
User avatar
nemanja_cs
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1366
Joined: January 13th, 2008, 7:05 pm
Moj Bubanj: Mapex Meridian Maple
Moji bendovi: Magic Beans, TheBluesMachine, Drop λ
Inspiracija: G.Harrison, B. Greb...
Contact:

Re: Forumaši bivši, sadašnji i budući

Post by nemanja_cs » October 21st, 2011, 2:36 pm

ja forum gledam redovno, tacnije svaki dan gledam nove postove, jest da ne ucestvujem u mnogim temama al tu je vec drugi faktor, moja lenjost u pitanju. ali forum posmatram kao zajednicu od koje sam dosta naucio i jos cu da naucim, nisam ja ne znam kolko iskusan, priskocim kad nekom nesto treba kad imam nesto bistro da kazem inace se ne mesam previse u neke diskusije iz prostog razloga sto sam po forumima dugo tako da gledam forum kao medijski centar informacija i priznajem, mnogo vise dobijam tj "uzimam" nego sto dajem forumu al jebiga... postujem kolege i uglavnom slusam (citam) ljude sta pricaju pa skupljam znanja. secam se situacije jedne sa foruma dok je drobac bio tu da smo se raspravljali oko blastova i tako te muzike, ja sam tu nesto kenjkao, al na kraju i skontao neke stvari, i sto se blastova tice evo danas mogu opusteno to da slusam tako da mogu slobodno reci da su tolerancija i razumevanje majka, treba forum gledati kao jako pozitivnu stvar jer ljudi pre 10-20 godina nisu imali nista od ovoga, dok danas ko god nabasa na sajt dobije gomileetinu jako korisnih stvari, informacija, knjiga, ma cega god oces, za sta moram da pohvalim kolegu nikija koji je sabio sa postovima sto se download sekcije tice. tako da ljudi, chill brate i uzivajte u tome sto imamo, ne vredi se zivcirati toliko, ko hoce da ucestvuje ucestvovace i bice do jajca..
Jedem. Spavam. Tandrljam.
http://www.youtube.com/11NeMaTz11
User avatar
savara81
Redovno vežba
Redovno vežba
Posts: 331
Joined: June 27th, 2008, 12:48 pm
Moj Bubanj: Mapex Pro M Rock,Paiste Cymbals,Vic Firth, Remo
Moji bendovi: Neron, Frontline
Inspiracija: John Tempesta,Vinnie Paul,Ronald Bruner Jr.,Tommy Lee...
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Forumaši bivši, sadašnji i budući

Post by savara81 » October 26th, 2011, 6:34 pm

Aj da se i ja oglasim..što se tiče mog nepostovanja..jednostavno..kad hoću nešto da kažem ili da odgovorim na pitanje,neko pre mene to već uradi..i onda ja uglavnom teram dalje po forumu gledam klipove i ostale sugestije,dešavanja...
al moram reći da ga svaki dan maltene posećujem i obožavama da čitam kada neko istera neku novu zanimljivu vest iz sveta drums-a,a da ne pričam neki heavy klip...:)
ni sam ne znam koliko sam ovde klipova(najviše od Borisa..:)..) ćapio i postavio kod mene na facebook...:)
uglavnom,tu sam...redovno posećujem sajt..i naravno,trudi ću se da se opet ko pre više uključim u diskusije i td...
ko nas jebe... :chears:
Post Reply