Za sve posetioce, bubnjare, drugare... :)

Ovaj forum postoji zbog Vas, doprinesite njegovom razvoju Vašim mišljenjem

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Za sve posetioce, bubnjare, drugare... :)

Post by MarcusS » January 20th, 2023, 2:08 pm

Pozdrav svima, nadam se da će barem neko pročitati ovo :)

Prvo, želeo bih da se izvinim svima za dugogodišnji nemar po pitanju foruma. Ne mogu da kažem da me je bilo briga, i da nisam dolazio, svraćao, ali verovatno sam kao vlasnik foruma, i administrator morao više i češće da se posvetim istom čisto kako bi nastavio da živi kakvim takvim životom iako znamo svi koliko je teško vreme za život foruma u doba ovoliko socijalnih mreža, i koječega što je na kojekakvim aplikacijama i na klik ili "tap", iako ja mislim da forumi i dalje imaju potencijal za život zbog lične i direktne komunikacije ljudi okupljenih oko neke sfere interesovanja.

Hvala Nikiju koji je jedno vreme dosta pomagao i maltretirao se i mučio oko foruma mnogo više nego ja. Retko dobar čovek, nemam reči za njega.

Hvala i svima koji i dalje ponekad navrate, ostave neki post ili barem pročitaju ako nešto novo ima ili provere da li se nešto uopšte dešava.

U jednom momentu sam hteo da prebacim administriranje na nekoliko najposvećenijih članova, čak sam im i pisao, uzeo mailove, ali nekako se to nije odradilo do kraja, ne znam ni sam zašto, iskreno, uvek nekako život odvuče na neku petu stranu.

Poslednje 3 godine od kada sam izašao iz poslednjeg benda nisam bukvalno seo za bubanj pa se tu moje interesovanje za sam instrument (mada mi sve više JAKO nedostaje sviranje) pa i forum svelo na all time low, pa sam toliko i posećivao forum i radio na njemu.

Toliko od mene, ako postoji bilo ko ko je voljan da se posveti forumu detaljnije, a pre svega tehnički jer mi je to rak rana, slobodan je da se javi, verzija foruma je poprilično zastarela. Ako bi našli nekoga ko bi želeo mogao iz nao da ga up-to-date-uje to bi bilo super,onda bi ostalo da ga malo pokrenemo sadržinski, tu sam za sva pitanja predloge i potencijalne nove administratore koji misle i veruju da opet možemo koliko toliko da ga oživimo.

Još jednom veliki pozdrav svima koji su pisali po forum u poslednjih više od 10 godina koliko postoji i moje lično izvinjenje ako sam neke stvari mogao bolje, sigurno da jesam, ili barem da angažujem, pokrenem nekog drugog, praštajte. :)

Možete pisati na

063 7135355
maricmilan@gmail.com
Spread the word! :)
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Za sve posetioce, bubnjare, drugare... :)

Post by Goatbeard » January 21st, 2023, 5:45 pm

O, admine naš! Živ si! :seljak:

Ne krivi sebe. Svi smo se olenjili i pomalo krivi što nismo svraćali češće.
Po svemu sudeći, izmeštanje na druge „platforme“ bilo je očekivano i donekle neizbežno.
Svet se prilično promenio u proteklih par godina i ovo je samo jedan mali pokazatelj.
Znam da svi imaju svoje razloge zašto ne posećuju forum i to je jasno, ali šteta je što zaobilazimo mesto na kome je uvek bilo lepog druženja i otvorene razmene mišljenja i gde se sve ubrzo vraćalo na svoje, čak i kad se vodila podgrejana rasprava.
Možda se to promeni u bliskoj budućnosti, ko zna.

Živi bili! :chears:
.--. --- - .--. .. ...
User avatar
MarcusS
Admin
Admin
Posts: 2726
Joined: October 16th, 2007, 2:39 am
Moji bendovi: Masno i Glasno
Inspiracija: Gavin Harrison, Chad Smith
Location: Stara Pazova

Re: Za sve posetioce, bubnjare, drugare... :)

Post by MarcusS » January 22nd, 2023, 2:18 pm

Živ, živ, hvala na pitanju. :)

Realno smo obradili sve žive i mrtve teme u vezi bubnjeva za ovo vreme, verovatno je i to u nekoj meri uticalo na zasićenje. Reci mi, jel tvoj drugar beš u jednom momentu pomogao malo oko administracije foruma sa tehničke strane, mislim da je drummerche nik čoveku bio?
Spread the word! :)
User avatar
Goatbeard
Virtuoz!
Virtuoz!
Posts: 1121
Joined: April 26th, 2009, 12:04 am
Inspiracija: Tony Checkers & many more

Re: Za sve posetioce, bubnjare, drugare... :)

Post by Goatbeard » January 22nd, 2023, 3:05 pm

Da, to je on. Visili smo na Slackware Srbija forumu.
I tamo je prilično tiho, ne pamtim kad sam video njegov post.
Tema uvek ima, ali novotarije su pobedile.
Mnogi veliki forumi odumiru ili beleže rekordno mali broj poseta, nije ovo jedinstven slučaj.
Smena generacija. :blink:
.--. --- - .--. .. ...
Hella
Dobošar
Dobošar
Posts: 44
Joined: October 26th, 2007, 7:03 pm

Re: Za sve posetioce, bubnjare, drugare... :)

Post by Hella » January 23rd, 2023, 1:37 pm

Ћао друштво, има ли неке шансе да нам поново омогућите приступ библиотеци на гугл драјву?
Cvija
Dobošar
Dobošar
Posts: 36
Joined: August 23rd, 2014, 9:40 pm

Re: Za sve posetioce, bubnjare, drugare... :)

Post by Cvija » January 27th, 2023, 10:29 am

....
https://t.me/pump_upp
Post Reply