SUBOTA 19.3.2011 DRUMMERS HELPING JAPAN. 20:00 h do 8:00 h

Koncerti, "klinike", dešavanja vredna pomena i pažnje bubnjarskog sveta. Najave nastupa i koncerata članova foruma.

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
Dimitrij
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 14
Joined: May 24th, 2010, 10:47 pm
Moj Bubanj: Sonor Force 1001 - Tamburo XD snare
Moji bendovi: Radost!, Fishy Fish
Inspiracija: Mike Johnston, Vinnie Colaiuta, Dante Roberson, Johnny Rabb
Location: zagreb
Contact:

SUBOTA 19.3.2011 DRUMMERS HELPING JAPAN. 20:00 h do 8:00 h

Post by Dimitrij » March 17th, 2011, 3:37 am

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lILpmOAark4[/youtube]
molim vas pogledajte video na youtubu...

evo tu je video.. ali ukratko da objasnim, volio bih kada bi zanemarili činjenicu da sam već dvije godine na mikeslessonu kod odličnog bubnjara Mike Johnston-a.
niti je ovo promidžba sajta, u svakom slučaju sajt ima prednosti i mane i ipak košta 20$ mesečno.
No, mogu reći da vam se isplati pogledati barem u ovom slučaju što čovek nudi od privatnih "i-pod" lekcija za bubnjare.
dobijaju se fajlovi na kojima je odlično objašnjeno štogod odabrali (latino ritmovi, d'n'b, linearni fillovi, jazz comping, bilo što drugo..). Dobijate video fajlove koje možete gledati na bilo čemu i koristiti ih koliko god želite.. Bilo da kupite njegov Breaking it down 1 ili 2 ili obične lessone, napravljeni su tako da otvaraju mjesta za interakciju.
štogod uzeli, isplati se nevjerovatno!

u svakom slučaju, pogledajte video, a ako ne želite znajte da se to događa sad u subotu (kod nas valjda od 8 navečer do 8 ujutro u nedjelju) i da time pomažemo drugim ljudima koji su isto bubnjari i muzičari, očevi, majke i nečija djeca (mislim uostalom sve što se podrazumijeva) da prežive i da se ne smrznu ili ne umru od neke bolesti ili gladi.

apeliram samo na empatiju, koliko god patetično zvuči, osjećam se dužnim da ovo napravim, i hvala vam na pomoći ili bar što ovo čitate i što ste sada svjesni činjenice da nekome treba pomoć, pa makar ništa ne napravili..

hvala vam :)

Dimitrij
Post Reply