Slusalice za elektronca

Elektronski bubnjevi, elektronika, ozvučavanje bubnjeva, mikrofoni...

Moderator: Supermoderatori

Post Reply
Milan91
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 2
Joined: October 31st, 2017, 1:37 am
Moj Bubanj: Pearl Export
Moji bendovi: drunkards,drugi format,doowop
Inspiracija: Danny Carey

Slusalice za elektronca

Post by Milan91 » October 31st, 2017, 1:56 am

Pozz ljudi! Trebaju mi neke slusalice za oko 50ak evra za elektronce, a verovatno bi ih koristio za vise stvari, mozda cak i kao monitore na svirci(sto recimo vic firth moze da postigne ali je bar 100e). E sad ja sam gledao svasta nesto otvorene, zatvorene, in ear, on ear, akg, samson, audio technica, vic firth. Totalno sam zbunjen. Pa reko da pitam ovde, sta preporucujete?
Recimo ove su mi ljudi preporucili kao dobre studijske:
-Samson sr850
-Akg k44
-iSK hp880
User avatar
Niki67
Supermoderator
Supermoderator
Posts: 2910
Joined: September 15th, 2008, 10:51 pm
Moj Bubanj: Yamaha Recording Custom

Re: Slusalice za elektronca

Post by Niki67 » October 31st, 2017, 11:38 am

Izbor je veliki naravno ali sve je to individualno,pre svega gledaj da uzmes ono sto tebi treba pogotovu ako ih korostis kao monitoring.Moraces da probas na svirci to je najbolje resenje.Vazno je da je kvalitetan ton i da mogu da podnesu bas jer bez toga radice kao pracka. :)
Milan91
Bubnjar Početnik
Bubnjar Početnik
Posts: 2
Joined: October 31st, 2017, 1:37 am
Moj Bubanj: Pearl Export
Moji bendovi: drunkards,drugi format,doowop
Inspiracija: Danny Carey

Re: Slusalice za elektronca

Post by Milan91 » October 31st, 2017, 12:49 pm

Ljudi hvale ove Samson kazu izdrzljive su i imaju jak bas i visoke(sto znaci nisu najbolje za studio) ali su otvorene, znaci zvuk spolja ulazi u unutrasnji. Sad kako bi to na svirci ispalo pitanje je, da li bi preglasno sve bilo spolja. Ako imate neke predloge stavite ovde pa cu ja da gledam review za svaki model. Hvala :)
User avatar
despic
Voljan da vežba
Voljan da vežba
Posts: 256
Joined: February 1st, 2011, 1:38 pm
Moj Bubanj: Alesis, roland, traps, pearl joey jordison
Moji bendovi: Electronics, White City

Re: Slusalice za elektronca

Post by despic » January 6th, 2018, 9:46 pm

Mislim da je vec o ovome pisano i pisano...
Ako ti se vec ne daju pare jer za 50e nema nista spec.. Moj ti je savet da uzmes in ear slusalice od nekog drugara koji je skoro kupio neki samsung telefon i dobio slusalice uz njega jer su odlicne. Sano je poenta da nadjes odgovarajuce velicine silikon koji tebi odgovara. A jedno vreme su se prodavale po muz prodavnicama pioneer-ove slusalice za 1690din... Fenomenalne za te pare. Verujem da ce ti vecina reci da skupis jos malo i kupis ip2.
Verujem da su one dobre al ako ih koristis za vokal, za bubanj su jedno djubre od smeca. Jeste da daju cist zvuk al prste previse za moj ukus a kostaju fino... A i nije da su nekvarljive :)
I da, samo in ear iz nog iskustva, sve ostalo ce da ti u nekom momentu zasmeta. Lep je osecaj svirati sa zatvorenim slusalicama ali posle pola sata imaces skuvane usi. Takozvani on ear ce te zulja itd itd...
Post Reply